k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer

Léta nultá

1. 1. 2007 (před 16 lety) — k47 (CC by-nc-sa)

(tedy roky 2000-2010)

Až se mě budou za hodně let ptát: „Tak co, jaká byla léta nultá? Co se dělo na začátku třetího milénia?“ tak já odpovím: „Nestalo se nic“. Vážně, vůbec nic, úplně zabitý roky, kdyby vůbec nebyly, sotva bych si toho všimnul.

Možná je to drsný, ale mě to tak nějak přijde. Mám pocit, že se od 1.1.2000 vůbec nic nestalo. Nic natolik závažnýho, co by se mi nějak vrylo do paměti. Mám už dlouho takový pocit, že každý můj den není ničím výjimečný, je to jenom bahno, prach, špína a jinak nic. Možná mám příliš vysoký nároky na zapamatováníhodnou událost (což je blbý), ale taky možná se nic moc podstatnýho nestalo (což je ještě blbější).

I když wiki říká, že to byly událostmi nabyté roky, já mám pocit pustiny. Taková rovná poušť, sem tam nějaký ty kaktusy, který jsou si moc podobný. Moc na to, aby to někoho mohlo zajímat.

Možná se něco změní v následujících letech 07-10, ale dovoluji si pochybovat. Jsem pesimista a jediný, co mi pomůže je rána kamenem do hlavy, ale budiž. Co to tady sakra melu? Už je rok 2k7 a snad bude za něco stát…


PS: Ale jo, ten ohňostroj, který odpálil konec 2006, ten stál za to. I když jsem nebyl v epicentru, tak jediný co se na to hodí je slovo blast!

—kaja47 (ideální nespavec & pesimista & šílenec ze řetězu utržený)

19. prosince 2006 & 1. ledna 2007

píše k47, ascii@k47.cz