k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

Živomrtvý nebloger

— k47 (CC by-nc-sa)

Není mi úplně dobře ani mi není zase tak zle, žiju, ale umírám. Sužuje mě virus Orthomyxoviridae, ale doufám, že si to brzo rozmyslí a táhne odkud přišel.

Nicméně: četli jste někdy internetové diskuze o lécích nebo příbalové letáky léků? To je hrůza, to je děs. Připomíná to některé pasáže Nahého oběda.

Nicméně: pryč od nemocí, chorob a medikamentů. Tři dny se tu nic nedělo a vzniklé resty je potřeba nějak napravit. Kdysi dávno (což znamená předevčírem nebo dřív) jsem slíbil co den – to strip. Nepovedlo se, ale s tím se dalo počítat.

Nicméně: tady a teď tři stipy jako revanš za poslední tři dny hibernace: strip číslo 669.223 je o cestách zpátky v čase, na něj navazuje 669.224, který se vydal na opačnou stranu časové přímky a nese se na dozvucích pochromované vlny. A strip 669.225 jsem vyvážil vlastní krví.

Nicméně: stripy pomalu končí a tak berte dokud jsou. Brzo se něco stane, ale nikdo neví co a jak a tak a proč a kdy přesně a kolik to bude stát.

Nicméně: teď píšu jednu miniaturní povídku, která není další Arytmií, ale patří do dvou zcela jiných kolekcí. Více info příště. Zůstaňte na příjmu.

píše k47, ascii@k47.cz