k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

živomrtvý bloger

— k47 (CC by-nc-sa)

Začínám se zamotávat do svých lží…

Může být bloger zároveň živý a zároveň po smrti. Samozřejmě, že může. Blogeři můžou všechno, jak je uvedeno ve stripu 669.219. Ten je starý, takže netleskejte. Dnešní nový kousek nese číslo 669.220 a je o genetických modifikacích, které se nám můžou jedou vymstít. (Potlesk)

Další velká věc: už se nám to blíží. Nám vysokoškolákům v pondělí začne škola a další díl série Mortys Arytia označovaný jako 2084 vyjde co nevidět, nejspíš v příští aktualizaci. Bude kratší, než měl původně být, textu je opravdu hodně a kdyby všechno mělo vyjít podle původních plánů, byl by 2084 mnohem delší než Anomalocaris Detrimentum. Proto bude asi lepší to rozdělit na víc kratších dílů, které by se daly publikovat v rozumných intervalech. Jenom tak na okraj: to znamená, že dílů bude ještě víc. Z původního jednoho na pět.

K oslavám (nevím jak vy, ale já to někdy určitě oslavím) vydání nové Arytmie, jsem taky připravil náladovou grafiku/koláž/mixáž/ambaláž/prostě něco stejného jména. Jenom tak mimochodem, zajímá vás, proč se to vlastně jmenuje 2084? Odpověď je tam.

píše k47, ascii@k47.cz