k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

Zase pozdě!

10. 8. 2007 (před 16 lety) — k47 (CC by-nc-sa)

Nějak se to táhne, což? No nic. Konečně jsem zprovoznil jednu veledůležitou věc: komentáře k článkům. Takže teď můžete reagovat téměř na cokoli a to přímo u zdroje. Svůj názor nemusíte globálně pokládat na knihu nebo na shout, ale na tisíc a jedno místo. Odezva je podle mě docela (dost) důležitá, dává mi indicie, jestli to má ještě smysl nebo jestli bych to neměl už definitivně zabalit. (Ba né, mě se jen tak nezbavíte. Jednou jsem dostal právo svobody slova a tak se ho budu držet jako klíště a rozhlašovat svoje pseudo-intelektuální moudra a taky jsem svým způsobem grafoman, takže K47čka je moje terapie.) Nějaké to hodnocení taky docela dost povzbudí. Na SASPI jsem zveřejnil Arytmii a v Dasově hodnocení se vyskytují slova Je to tak ztřeštěné, že se to vůbec nedá číst a tak nápadité, že se nedá přestat….kruci, je to jako praštit se kombajnem do hlavy. A to potěšilo. Teď ještě vymyslet nějaký systém, který by kontroloval nové komentáře a bylo by…

Dneska se to potáhne ve znamení drobných změn. Provedl jsem drobnou korekci velice staré povídky Mýtus o běžci (pochází pravděpodobně z ledna 2004, to už je let). Byly v ní nějaké blbé chyby, tak to schytala.

Bez stripu si nedovedu představit žádný den a tak jeden přijde třeba teď: 660.112 (miniatura o jedné skupině lidí, ze kterých si obvykle dělám srandu).

Dneska nějak spěchám a nemám čas, tak to necháme bez nějaké perly. Jenom řeknu, že píšu Skupinovou samomluvu 4 (na popud Jirky C., kterému se díly 1 až 3 snad líbily nebo co). Pak taky pracuju na povídce, která se pracovně jmenuje Detective story a třetí díl Arytmie je taktéž vysekáván do klávesnice.

Ale to všechno (nebo aspoň něco z toho) až po neděli, protože teď odjíždím na oujé-akci.

píše k47, ascii@k47.cz