k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

Vyhlašuju boj!

— k47 (CC by-nc-sa)

A i vy můžete pomoct. Stačí hlasovat pro stripy 669 na linkuj.cz. Poslouží to pro dobrou věc (nákup drog, zbraní a tak).

Ale teď k tomu nejdůležitějšímu: dopsal jsem další koukek povídky Abs. Kdo zná Abs, ví že jde o nejabsurdnější povídku všech dob, která je však psána podle pravdivých událostí, které se točí kolem mě a dalších třech bláznů z náckovských náborových letáků. Dnešní přírůstek obsahuje všechno: nejabsurdnější airsoftovou akci všech dob, ve které jsme bojovali hlavně svým humorem a prohráli jsme, několik konfliktů se slugzy, lov parazitů (sobolí kůže included), střelba po nadhazovačích frisbee, pohyb střihem a další příběhy ze života „dočasně nepříčených mladých mužů“. Všechno to je v Absu.

A pak jsou tady další podružnosti technického rázu: patička prodělala další vlnu megalomanizace, byl tam šoupnut odkaz na wyhledawacz a nějaké ty linkovače. Lehce byla taky upravena sekce stripů. Teď je tam více té, ehm, jůzability a trochu toho domácího SEO (nevím, co to slovo znamená, je to tam!)

píše k47, ascii@k47.cz