k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

Víte Jak se kalila ocel?

4. 2. 2007 (před 16 lety) — k47 (CC by-nc-sa)

Zdá se to neuvěřitelné, ale po strašně dlouhé době zveřejňuji poslední kousek povídky Jak se kalila ocel, takže dnešním dnem už je kompletní. Sice to trvalo celou věčnost, ale doufám, že budete aspoň trochu potěšeni. Možná bych mohl říct, o čem Jak se kalila ocel je. Je to o dvou dvojicích lidí, jejichž životy se naprosto změnili. Někdo najde řešení, někdo ne. Také vypráví o síle senzace a dokonalém podvodu. Dá se ještě vůbec něčemu věřit? Možná je odpověď právě tady.

Abych nepokazil tradici, tak tady je další (s)trip, tentokrát ocejchovaný číslem 669.78. (pozn. ten je docela starej, vzniknul před nějakou dobou, když Charlie the Big psal na shoutboard I can not live without new strip… :-P)

A asi jste už poznali, že strip považuji za ideální formu jak svou plochou tak i (trochu divná formulace, tak radši začnu znova)… Prostě jsem přihodil do sekce odkazy nějaké linky na stránky se stripy. Jsou to hlavně ČVUŤácké stripy a pak další tvorba stejných autorů na Bugemosu.

Abych nezapomněl tak jsem něco naházel do jámy antiblogu. Abych pravdu řekl, tak tam přibývají věci krapet pravidelněji, ale nějak moc je neuvozuji. Před pročítáním aB by se snad hodilo varování, že pro někoho to může být trochu silnější materiál…

píše k47, ascii@k47.cz