k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

útočím na draka kopím +3

25. 2. 2009 (před 14 lety) — k47 (CC by-nc-sa)

Chtěl jsem původně napsat něco jiného, ale došla mi slova, takže místo klasického anxu (klikněte, dole se skrývá překvapení) se to dneska ponese v █████-duchu.

██████████ mají rádi hlavně dvě věci:

  1. dungeon and dragons
  2. Mangu a anime

Bod číslo jedna je pokryt novým stripem číslo 669.255, který zase není tak úplně nový, protože podle vyraženého cejchu byl vyroben 6. prosince minulého roku. (Help pro duše ztracené v metaforách.)

Bodu číslo dvě se týká skutečnost, že jsem na One Manga objevil dokonalý manga-hledač (ne že by bylo třeba ten obrovský odkaz Search Manga nějak extra hledat, ale…), ve kterém si můžu vybrat libovolnou směs žánrů a témat + několik dalších upřesňujících možností a systém pak najde něco (více méně) vyhovující mému vkusu. Inu naklikal jsem a vybral jsem tři kompletní série, které vypadají zajímavě (ale neřeknu které, protože byste mě považovali za víc podivného než ve skutečnosti jsem, protože kdo čte mangu je potenciální pedofil, víme?).

Je to vážně výborná věc, pohodlná, neustále při ruce, nelegální. Jenom člověku nesmí vadit, že je všechno v angličtině.

Ale nejkrásnější na té dnešní novince je to, jak všechno vyšlo. Strip, který jsem udělal skoro před třemi měsíci a věc, kterou jsem našel včera zapadly do jednoho tematického bloku, jako dva kousky skládačky.

Toť vše, příště to bude stát za to.

píše k47, ascii@k47.cz