k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

Temné vody fanartu 3

17. 9. 2007 (před 15 lety) — k47 (CC by-nc-sa)

Na začátek si dáme strip (proč ne?): 669.118. Víte u stripů je jeden velký problém: jelikož mám tendenci o každé zdejší novince napsat několik slov, píšu to i ke každému novému stripu a protože jsem jich uvedl skoro sto dvacet, dělá mi trochu problémy vymýšlet stále nové a originální úvody. Ono to vůbec není lehký a nejrozumnější by bylo zcela rezignovat, ale to bych nedopustil. Takže zatněte zuby, začínáme. (BTW: číslo 669.118 je o ideálním zaměstnání, takže všichni, kteří nevědí, čím by chtěli být a nevědí na jakou školu jít: tady se můžete inspirovat.)

Víte, že kdysi jsem jel ve fanartu? Někdy v květnu jsem na stará kolena vzal tablet a něco začal dělat. Takhle vzniknul fanart pana H.S.paní M.S.. Někdy potom jsem nakreslil Lisu Simpsonovou lehce řízlou Alyx Vance z Half Life 2 (běžně se tomu říká crossover, ale to mi připadá skoro jako sprosté slovo).

I když je pravda, že Lisa Vance / Alyx Simpsons není žádnou novinkou. Na dA visí už pěkně dlouho a je to moje nejúspěšnější deviace, která posbírala několik favů (i když v porovnání s jinými devianty je zanedbatelné množství).

Do zdejší minigalerie vzhledů různých operačních systémů (na této stránce vpravo dole) nový screenshot mojí obrazovky. Tentokrát je to shot Win XP tak trochu v japonském stylu a musím říct, že se mi velice líbí.

A nakonec jenom drobná zpráva: nový rekord v Geometry wars. Něco málo přes milion bodů!

píše k47, ascii@k47.cz