k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

StripBuffer.flush();

19. 6. 2008 (před 14 lety) — k47 (CC by-nc-sa)

Je třeba opět vykydat hnůj. Víte, stala se hrozná věc: nějakým způsobem (a neptejte se, jak se to stalo) jsem si udělal do zásoby doopravdy hodně stripů. Je jich tolik, že normálním tempem jeden-za-aktualizaci by poslední strip z této nezměrné várky vyšel krátce před přeměnou našeho slunce v supernovu. To by mělo pochopitelně tu výhodu, že bych měl vždycky kam sáhnout a k47čka by nikdy netrpěla nedostatkem, co se nekvalitních stripů týče, ale je třeba se podívat na opačnou stranu mince. Přece jenom ta vata je tak veliká, že v současnosti vybírám stripy vyrobené před několika měsíci a není prostor pro aktuálnost.

Z těchto důvodů se zdálo nevyhnutelné provést generální protažení trubek the-strip-generátoru a vyklizení výrobní linky. Metafory a opisy… do češtiny přeloženo: přesně teď uveřejním 13 stripů (pověrčiví lidé se laskavě otočí), abych dorovnal do čísla 669.180 a omladil zkostnatělý proces tvorby.

Fajn, takže už se to nese na stříbrném podnose: 158 (o patkách), 159 (o lidech, kteří se zabili, ale nějakým způsobem jsou stále v našich hlavách a my je nemůžeme vymlátit ven), 165 (o těžkém životě antických mýtických bytostí), 166 (o civilizačních chorobách), 168 (o směnném obchodě), 169 (o mizejícím mládí), 170 (o kolapsu tradičních hodnot civilizace), 171 (o elementárním rozdělení společnosti), 173 (o zásadních pravdách), 174 (o nástrahách stripotvůrce), 175 (o smyslu života), 176 (o skromných nárocích moderního člověka) a 180 (o komunikačním šumu).

A nakonec malý anonc: zase píšu povídku a ne ledajakou, jde už o šestý díl série, která nikdy neměla vzniknout. Takže příště tady možná, za určitých okolností a s určitou pravděpodobností bude…

píše k47, ascii@k47.cz