k47.cz

mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

Stalkowacz a wyhledawacz

7. 10. 2008 (před 14 lety) — k47 (CC by-nc-sa)

„Tak ho stalknu!“ řekl jsem si a už to jelo: google a vyhledávám. Pak jsem se zarazil: „Ale proč vlastně?“ ale vzápětá jsem si odpověděl: „Protože mě to baví.“

Je to přesně tak, jak to vypadá: jsem stalker, jsem jedno z těch podlých internetových individuí, které rádo sleduje cizí životy a to všechno jen kvůli zábavě. Výhrůžky a násilí sledované osobě je až poslední stádium slakingu a k tomu jsem se ještě nedopracoval a dá-li -něco-co–v-dnešní-době-supluje-úlohu-boha-, tak to bude trvat hodně dlouho a vás budu o vývoji své úchylky informovat v přímém přenosu (na rozdíl od těch ostatních deviací o kterých taktně mlžím).

Ale nejlepší bude začít asi od začátku. Jde o to, že mě fascinují poloprůhledná zrcadla a skutečnost že vidím, ačkoli nejsem vidět, což samo o sobě nedá základ žádné patologické úchylky, ale když jsem se pak dostal na internety a mlčky sledoval socky a zrůdy na Okounu, kteří ačkoli v životě nic nedokázali, uměli slídit a to dokonce tak dobře, že jim na hlavy spadlo pár žalobiček.

To pak člověku dojde, že soukromí na internetu je jenom velice mlhavý pojem a v podstatě neexistuje hlavně proto, že sami uživatelé po sobě zanechají širokou brázdu, která jasně říká co jsou zač.

A teď zase zpátky na začátek, začal jsem se stalkovat jednoho člověka, jen tak pro zábavu, jenom pro ten pocit, že stojím na té správné straně poloprůhledného zrcadla.

A pointa? Pointa se nedostavila.

Malá poznámka na konec: stalking může být nelegální a v extrému se může jednat o trestnou činnost. Takže bacha, já vás nenavádím, jenom upozorňuju.


V druhé části dnešního slovobití bych rád anoncoval malé změny na mém meta-vyhledávači jménem wyhledawacz, který od teď prohledává i server rapidsharemovies.co.uk, což je server, který schraňuje linky na zaručeně-volně-šiřitelné filmy především z veleznámého Rapidshare.

Další novinkou je možnost nastavit si, na jakých serverech se bude hledat (honosně to nazývám pokročilé hledání). Takže teď se lze třeba omezit na Rapid na kterém máte Premium nebo jenom na uloz.to, ze kterého se stahuje celkem rychle. To všechno právě teď na wyhledavaczi + další věci, které usnadní masové stahování, jsou v přípravě.


To je howgh, velké věci čekejte příště.

píše k47 & hosté, ascii@k47.cz