k47.cz

mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

29. 8. 2008 (před 14 lety) — k47 (CC by-nc-sa)

Už vím jak tyhle stránky skončí. Na své 47. narozeniny je prodám, což vychází na 6. září 2034. Nastavte budíky, odpočet běží!

Tak to by byly stručné zprávy z křišťálové koule. Ale poslední dobou jsem kromě věštění, poslouchání hudby (Twitteruji o tom, co právě poslouchám a nějak víc mě to zaujalo), dělání různých věcí o kterých nechci teď mluvit, taky něco hrál. A to něco bylo pár nezávislých her. Letmo jsem se proletěl indie-sférou a do kolen mě nejvíc dostala jednoduchá akční věč Choke on my Groundhog, YOU BASTARD ROBOTS od Petriho Purhy. Byl jsem tak nadšen, že jsem dokonce o tom napsal krátký článek, dalo by se říct takovou skoro-recenzi.

Jinak, kdyby nebylo mezi námi jasno, tu hru vřele doporučuji.

Co dál? Co dál? Jo už vím! Opět jsem (po dlouhé době) změnil vzhled desktopu a zase mám nutkavou potřebu se o to se všemi podělit.

No a nakonec už jenom technické záležitosti: do sekce stripy jsem přidal ukázku posledního stripu každé série. Kdyby se vám to nelíbilo, dají se tyto náhledy skrýt (a díky jQuery je to pěkně animované). A pak jsem taky trochu pošteloval budíky pod IE6 (protože jsem si vzpomněl, že jsem stránky v modrém éčku vůbec netestoval, hanba!).

A teď už jenom nějaké skoro-obligátní péeska a já odjíždím na military-airsoftovou akci, o které ani nevím jak se jmenuje, ale ačkoli se tváří jakože military, tak podle našich příprav, to vypadá spíš, že chystáme velkolepou žranici. Inu, nafůdovat se člověk musí.


PS: Některé uvedené skutečnosti nebo předpovědi budoucnosti mohou obsahovat více fikce než je zdrávo. PS#2: Huray! I'm famous deviant. (http://www.gamespot.com/pages/forums/show_msgs.php?topic_id=26156645&page=1)

píše k47 & hosté, ascii@k47.cz