k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

R3designed!

— k47 (CC by-nc-sa)

Je tady další velký otřes v dějinách k47čky. Přesně jak říká nadpis, dneska jsme r3designovali. Po třech letech a jednom měsíci nadešel čas, abych změnil vizuální podobu stránek. Všechno shrnuji v novém úvodníku Tady máte to své zlato!, kde je hlavně výčet novinek ve funkcích a vychytávkách, zbytek vidíte kolem sebe (myslím ne jako fyzicky kolem sebe, ale kolem na této stránkce).

S tím vším jsem v posledních pár dnech strávil pěkných pár hodin, než se všechno odladilo a vychytalo a otestovalo, několikrát jsem všechno odložil, protože jsem někde viděl něco, co jsem zaručeně chtěl mít i tady a tak jsem zase dělal nějaké zvrhlé javascripty, php děsivosti nebo hackoval css (hacky jenom pro IE7 existují, hurá!). A výsledek je tady.

Ale stejně jako píšu v úvodníku, ještě mám v hlavě nějaké smetí a nápady, které si říkají o to, být realizovány. Ale něco si taky musím nechat na příště, žejo.

No a co je vlastně nového? No, kromě nového vizuálna, které je volnější a o hodně méně sevřené nějakými ohraničeními, jsou tady vylepšení v komentování příspěvků a knihy návštěv, odpovědi na komentáře, gravatary, konečně funkční RSS kanál, napojení na likovací služby (jagg, linkuj, topčlánky, mediablog, topodkazy) a spousta dynamiky a ajaxu. A to vůbec není málo.

A aby tady byl nějaký obsah, tak sem přilepím ještě tři(!!!) stripy (669.161, 669.162, 669.163, které jsou o technice, selhání mezilidské komunikace a programování) a prohlašuji, že příště bude povídka.

píše k47, ascii@k47.cz