k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

Pozor, jdou sem fíčury!

— k47 (CC by-nc-sa)

Nějak jsem chtěl udělat nějakou hodnotnější aktualizaci, ale něco se stalo, něco, co změní pravděpodobně změní životy nás všech. Máte pravdu jsem lhář, nestalo se nic, jenom jsem se na to vybodnul.

Ale potom jsem řekl „hujá!“ nebo jiné podobně nesmyslné citoslovce a pomocí javascriptu jsem vylepšil stránky se seznamy jako jsou třeba povídky, poezie, grafika nebo komiks/strip. Jde o to, že teď je možné pomocí nenápadného odkazu vpravo nahoře dynamicky stránku setřídit podle data nebo abecedy bez toho, aby se načítala nová stránka. Před tím sice taky bylo něco podobného možné, ale nebylo to ono. Tohle je mnohem lepší, věřte mi.

Navíc se pomocí javascriptu pod volbou setřídění ještě zobrazí sezam všech autorů a součet zářezů, které v dané sekci mají a když na toho autora kliknete, tak se zvýrazní všechny odkazy na jeho díla. Nevím jak vám, ale mě se to líbí.

A nejkrásnější je, že to výborně funguje ve Firefoxu, Opeře i mém linuxovém Internet Exploreru 6.

A aby se neřeklo, tak sem přihodím ještě jeden strip z nové várky. Losuji v osudí a výhercem je majitel losu s číslem 669.179, které je o tvůrčích mukách, které zažívají (někteří) umělci.

píše k47, ascii@k47.cz