k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

Po dlouhé době dlouhá novinka

— k47 (CC by-nc-sa)

Karel V. mi poslal přeložené texty ke všem stripům 669 (tedy všem NEkresleným). Mám je u sebe na počítači a pomalu z toho generuju jednotlivé stripy. Důležité slovíčko je to pomalu. Z toho plyne, že brzda jsem já a Karel V. provedl dobrou práci.

Abych z toho nějak elegantně vybruslil prostě řeknu, že je k dispozici další desítka englických stripů 669. Abych byl přesný, je to: 669e21 – 669e30. Ještě dodám, že ty anglické verze nejsou úplně stejné jako jejich české protějšky. Pointy jsou stejně mizerné, to se nemění, ale používám jiné obrázky hlavních protagonistů (např. mě, nebo vyloženě vtipná záměna v 669e27) nebo dávám zcela nové hlody pod logo (všechny vykrádám z Futuramy).

Někdy dávno/nedávno jsem psal, že píšu nějakou povídku. Od té doby dostala jméno Světlo v zádech, ale bohužel jsem jí dočasně opustil a věnuju se jiné, kterou jsem opatřil názvem: Kalili jsme ve vysoký peci. Je to zatím jenom začátek, teda taková malá ukázka. Hezký počtení, příště přinesu víc.

Pak proběhly nějaké servisní úpravy: lehce jsem poopravil sekci adios a dokopal jsem sekci povídky do kýženého stavu: napravo sloupec s výběrem nejlepších povídek s krátkým komentářem a nahoře drobná statistika kolik je tam povídek a od koho (tato tabulička je i v poezii). Takto bych chtěl do budoucna unifikovat všechny sekce (nebo aspoň většinu).

píše k47, ascii@k47.cz