k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

No víte, já docela nestíhám.

— k47 (CC by-nc-sa)

Ano, je to přesně tak, jak říká nadpis. Já fakt nestíhám, ale je to způsobeno spíš tím, že špatně využívám čas. Mám několik projektů under-con: semestrálky do školy z několika předmětů(OMO – Benwayovo město, WMM – rebuild stránek 371, tak aby byly validní a splňovali další akademické standardy, PJV – podle mě docela ambiciózní hra podobná Crimsonlandu napsaná v Javě) a pak pár mizerností(2. až 5. díl Světla v zádech, povídka Jaro je tady, novela Když zhasly lampy (už jsem o ní podrobně vykládal Fliskovi a docela se mu ten nápad líbil) a povídka o mysteriózním úniku Na cestě. Je toho hodně, a nějak se nedostává času.)

Hned na začátek nějaké ty stripy ∧ zase hned dva: 669.87 a 669.88. (doufám, že budu aktualizovat pravidelněji ∧ pak to sem budu házet po jednom, ale hlavně častějc").

Ve světě jménem Simutrans se něco stalo a tak bylo nevyhnutelné, abych toto dění zmapoval v simutrans news.

aB++ – aneb další zářez do podivného pseudo-deníku deníku (jen pro odvážné).

Zatleskejte, je tady povídka. Po minulé Dávné budoucnosti, teď přichází čas na Skupinovou samomluvu 1. Zajímavé je, že jsem ji psal v době, kdy se brácha připravoval na maturitu, což by mohlo být tak v květnu 2005 (!). Neuvěřitelné. Tak dlouho se válela v šuplíku, ale nakonec jsem ji po necelých dvou letech vytáhl a tady ji máte. Abych pravdu řekl, je to taková prasárna o dvou středoškolácích, která by se trochu dala přirovnat k Mládí v hajzlu, ale vážně jenom trochu :). Jak napovídá číslovka v názvu Skupinová samomluva 1, nepůjde o jediný díl. Ve skutečnosti existují 4 díly (budu je zveřejňovat postupně, jen co je přepíšu a trochu zkoriguju), ale nejedná se o pokračování, ale spíš o alternativní příběhy toho samého dne. Dalo by se to trochu přirovnat k filmu Lola běží o život. Ale zápletky jsou pochopitelně úplně jiné. Ve Skupinové samomluvě 1 jde o dva podivné středoškoláky Dana a Jirku a jejich ještě podivnější lásku k Aně Orlovské.

Čtěte, žehnám vám!

píše k47, ascii@k47.cz