k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

Nestíhám žít

— k47 (CC by-nc-sa)

„Dýchal jenom občas, aby ušetřil čas“ to by se mohlo psát v nové Arytmii, ale bohužel to platí o mně. Připadá mi, jako kdybych žil v nějaké časové anomálii, která krátí den na jedno mizivé problesknutí slunce. A přitom nic nestíhám, na všechno seru a nic neudělám. Špatné.

A teď co se stalo za posledních x dnů:

Tak zaprvé: Můj stalking byl odsouzen jako směšný. Možná, že stalking někoho jiného není zas tak směšný. Možná, že si lidé neváží svého soukromí. Možná, že nevěří, že existuje data-mining a z jejich aktivity, si lze vytvořit docela dobrý profil. Otázky, samé otázky.

Nicméně jeden z důvodů. proč jsem na to tady delší dobu kašlal: chystán nějaké ty levárny, které se nikomu nebudou líbit. Ale to se nestane, protože v ideálním případě se nikdo o ničem nedozví.

Víte o nějakém opravdu velkém exportovatelném katalogu stránek? Jestli jo, tak napište.

Teď k obsahu: z DeviantArtu jsem na k47čku přesunul nedávno zmíněné grafické věci BloodThe Three of Us Are Dying. Na druhé zmíněné jsem taky já. Tak schválně!

Dál do sekce počítačová grafika nově přibyl H4CKED wallpaper, který mi strašil na ploše celý listopad a taky na k47čce jeden čas vyskakoval na nic netušící návštěvníky a propagoval tričkárium (bohužel to byla jedna z těch reklamních kampaní, které by se daly zařadit do kategorie epic fail).

++ strup číslo 669.248, ke terému bych dodal, že není nic krásnějšího než noční procházka tak kolem třetí hodiny ranní. Svět je v ten čas krásnej, protože kolem není vůbec nikdo, jenom tma a samota. Krásný.

Nestačí? Asi ne, co? Takže přitvrdíme.

Trochu jsem si hrál s PHP ( Primitivní a Hrůzostrašný Pajazyk – neříkejte mi, že někdo ve skutečnosti má rád PHP. Dokonce i jeho tvůrci ho nesnáší, protože jinak by nezvolili jako oddělovač jmenných prostorů zpětné lomítko) a knihovnou wiImage a všechny výpisy článků jsem obohatil o jednu novinku. Teď když článek obsahuje obrázek ( s čímž se dá například v sekci grafika počítat ), ukáže se ve výpisu jeho malinkatý náhled.

Když už jsme ve výčtu technických zbytečností, tak jsem taky dodělal řazení článků v sekcích podle podsekcí. WTF? Prostě to zkuste!

A jako poslední lokální nowinkowacz ještě řeknu, že někde na stránkách je skryté překvapení, respektive dvě. Kdo je najde, má bludišťáka.

Mimochodem, říká vám něco AYBABTU?


A teď zprávy z okolního světa:

píše k47, ascii@k47.cz