k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

Konec světa očekávejte v květnu tohoto roku

16. 3. 2008 (před 15 lety) — k47 (CC by-nc-sa)

Tak nám ten 4. semestr bakalářského programu STM (česky: pokusní králíci) pěkně začíná. Ale pravda je taková, že ze všeho nejvíc mě nadchnula skripta Diskrátní matematiky, která jsou parádně zpracována a uvozena citátem: Byla to kniha na zabití času pro ty, kteří ho mají paději mrtvý. To člověka naplní optimizantropií, chutí i nechutí se do toho pustit.

Taky jsem prodělal první brainstorming naší pracovní skupiny z předmětu MM1 a stál za to. Byl to ve skutečnosti storming, který nezasahoval jenom mozek, ale všechny vnitřní orgány a všechny údy – něco mezi debatou, hádkou a rvačkou. Ve skutečnosti jsme se za hodinu a patnáct minut dostali k tomu, že cílový produkt je v podstatě nesmyslný, ale to jenom tak na okraj.

Minule jsem tedy sliboval něco od Morfiona – jednoho z hrstky odvážlivců, kteří přispívají na k47čku – a tady to je: Sodomic and Holotrope fascination. Dekadentní, depresivní, snové, strojové, je tam všechno. Sám autor se snažil vystihnout pocit stísněnosti a další neidentifikovatelné pocity. Čtěte, žehnám vám!

&& nakonec strip 669.142! Série 669 se po sto čtyřiceti dvou dílech stala bilancí života a smrti.

píše k47, ascii@k47.cz