k47.cz

mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

Den poté

4. 4. 2006 (před 16 lety) — k47 (CC by-nc-sa)

Na úvod bych dneska řek", že jsme včera psali maturitní písemku z matematiky. Docela fajnová záležitost: 4 hodiny čistého času, 4 monstr-příklady, povolený jenom tabulky a kalkulačky. Hned poté co jsem odevzdal, mi to připadalo jako zdrcující úspěch, ale teď (s odstupem jednoho dne) to zas tak růžově nevidím. Přesto však můžu (při plném vědomí) prohlásit, že maturitní písemka z matiky je limonáda, přátelé. Nebát se a nesrat strachy, že? Ve čtvrtek mě čeká maturitní slohovka a to bude tuplovanej pomerančovej džus jemně ředěný magnesií (samosebou dobře vychlazený). Bah, dal bych si.

Občas se stanem že úvod zabere většinu zprávy. To bude asi i dnešní případ. Zvlášť, když vezmeme v úvahu, že úvod je vlastně hlavní zpráva a hlavní zpráva je nedůležitá.

takže -> nový úvodník pojmenovaný Svět je divnej a já nechci ztratit krok. To stojí za to tmínit už jen kvůli tomu názvu, který je zároveň mým mottem.

takže -> vyčerpal jsem veškerý svůj potenciál i hludiny harddisku a grafika končí, tedy alespoň tajné zásoby a zlaté žíly jsou prázdné, ale nikdy neříkej nikdy

takže -> na řadu přicházejí obrazy (de facto podobné jako grafika, ale při tvorbě jsem nepoužil ani náznak fotografie. Všecno je umělé. Poučeníchtiví nechť hledají poučení zde). Prvním digitálním „obrazem“ je samotná Mechanická víla. Kvůli tomu všemu jsem zavedl novou sekci příhodně nazvanou obrazy.

takže -> zjistil jsem, že po vyhledávání Machinae supremacy na seznamu se K47čka ocitne na prvím místě což je povzbudivé a nabádá mě to k rozsáhlejšímu prostoru věnovanému této kapele. Nožná příště.

Takže, kde je pointa? V krabici na okně.

píše k47 & hosté, ascii@k47.cz