k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

Den 0.81 s periodou

— k47 (CC by-nc-sa)

Víte co se dneska stalo? Celkem nic, pohoda, klídeček. Celý den jsem seděl na zahradě a meditoval o objektově relačním mapování (něco se chystá).

Včera jsem zapomněl na jednu věc. Když jsem byl ve své soukromé miniaturní posilovně naplněné polystyrenem, volal mi nějaký Lukáš Hejkal a aniž by prozradil, z jaké firmy je, řekl, že na mě má od někoho (kdo mě udal, vy holomkové!) reference a začal mi nabízet nějaký job o kterém nechtěl prozradit žádné informace, slibovat prachy bokem, lehce vydělané. Byl jsem tak nějak v pozitivní náladě a tak jsem mu kejvul, jako že se někde slezeme a uvidí se co a jak, řekl v Dejvicích, já řekl zítra a položil.

Měl jsem z toho divný pocit. Velice divný. Proč jsem mu proboha já blbec řekl ano, když nechtěl říct pro koho a co? Zeptal jsem se tedy mého kamaráda s velkým G na čele a ten mi řekl, že člověk s telefonním číslem 724520983 prodával motorky, za litr nabízel lístky na nějakou house-akci či co a taky si na něj někdo stěžoval, že ho prý kontaktoval za stějně podivných okolností, mlžil jako skotská blata a pak se z toho vyklubal Multi-level marketing.

To víš ty grázle, tohle je ten mega-projekt na kterým bych měl spolupracovat? Ani náhodou.

A poučení? Na tyhle lidi serte už na začátku.

A to je konec dobrou noc.

Jo a ještě bych zapomněl na strip. Minule jsem se zařekl, že každý den bude nový strip a hned se ozval weri, že už mám málo času. Takže tady je číslo 669.209 věnované strachu a způsobům, jak se mu bránit.

píše k47, ascii@k47.cz