k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

čistě-grafická-aktualizace

16. 8. 2007 (před 16 lety) — k47 (CC by-nc-sa)

Dneska to bude čistě grafická aktualizace, protože příspěvky psaného textu (dekódování: povídka) plánuji napříště. Dneska se tu vykondenzují jenom nějaké pixely.

Tak zaprvé: rozumíte opilcům? Já taky ne. Oni si (když už mají v krvi nadpoloviční většinu alkoholu a pořád ještě neumřeli) mluví svojí vlastní řečí a málokdo je schopen tuto hatmatilku, tuto neobvyklou šifru rozluštit. Já jsem se o to pokusil. Dvaadvacet dní jsem neustále pil tvrdý alkohol a tady jsou výsledky: Lessons of drünkspeak. Ale dost srandy. Od jisté doby (když mě brácha a Martin H. táhli domů) piju míň než před dřív a nutnost koexistovat na stejném kontinentu s nějakým nalitým buranem je tak na provaz. Pro něj samozřejmě.

Další do sbírky chaoticky barevných pixelů bude strip číslo 660.113 o entropii mého pokoje, kde je až s podivem, že tam dokážou přežít určité životní formy.

A na (skoro)konec něco velice speciálního (yum-yum). Občas mívám nutkání sednout k nejmenovanému-a-zcela-legálně-nabytému-grafickému-editor a něco velkého udělat. Většinou mě to přejde, ve velkém počtu případů z toho vyleze kravina, ale někdy se na výsledek dá i koukat. Třeba posledně nastal posledně jmenovaný případ a vylezl z toho Endless war. Do jedné ruky jsem vzal jednu fotku z cvičení 371 a do druhé moje oblíbené štětce a filtry a jal se redukovat barvy, ztmavovat, pálit, drásat a jinak degradovat obraz. Výsledkem je Endless war: tři osamělí vojáci uvěznění v nekonečné válce. Stmívá se a oni se nacházejí v nepřátelské oblasti bez rádiového kontaktu, bez zásob a bez naděje. Jsou to jen další oběti nesmysné války, která nikdy nezačala a nikdy neskončí. Tolik Endless war.

píše k47, ascii@k47.cz