k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

Ach, vy malověrní!

— k47 (CC by-nc-sa)

Tak jsem tu zase a zase nic…

A zase lžu. Trochu jsem pošteloval budíky a klackem se pošťoural ve střevech těchto stránek, což má za následek decentní změny vzhledu.

Říkáte, že nic nevidíte? V tom případě jste právě pochopili význam slova decentní. Když zrovna nevíte, kam jste položili tu zatracenou lupu, tak vězte, že v Opeře modře září všechny nadpisy a ve Firefoxu je zase ledacos pěkně zaobleno + další prkotiny, které ale ve výsledku působí příjemněji.

No a pak je taky nová patička stránek, kde se ukazuje nějaké info o autorovi (to jako mě), varování, že všichni kopírovači obsahu budou praštěni přes prsty a pak taky poslední články a komentáře. Takže odteď stačí jenom odskrolovat dolů a člověk ví, co se tady děje (tohle jsem okoukal během dlouhého pobytu v blogosféře, kde to má každý druhý blg).

Dál se dají seznamy řadit podle počtu komentářů (zatím to není moc užitečné, když nejsou komentáře -he-) a řazení podle autora je trochu vylepšeno (tohle jsem zase lehce zkopíroval z dA).

Pak tu budou ještě nějaké drobnosti na které jsem zapomněl…

Tum, tum, tum. Chcete ještě něco? Nic nemáme, jděte pryč!

No dobře, že jste to vy, tak přiložím nějaké ty strupy. Třeba (lovím v osudí) čísla 669.201 o asocialitě (Pasofec je v tom nevině) a 669.202 o tom, že na zlobivé kluky se snadno zapomíná.

píše k47, ascii@k47.cz