k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer 0xDEADBEEF
««« »»»

#59

— k47 (CC by-nc-sa)

Vyhořel výčep! Dneska nám vyhořel výčep! Nedivte se, právě takhle se jmenuje příspěvek od so-coola. Jedná se povedené vyprávění, kde všechny slova začínají písmenem v. Opravdu dobré a vtipné, čtěte, stojí to za to.

Další příspěvek je ode mě. Sepsul jsem menší vyprávění, které se jmenuje Dvě krabice (jabka a mrkev) a název přesně vystihuje obsah + síla reklamy nutící k blbostem. O tom to celé je.

Ještě jako bonus je v sekci tvůrci nová hlavička a na vstupní stránce jsou nové obrázky. Obě dvě „vylepšení“ pocházejí z mé ruky.

píše k47, ascii@k47.cz