k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

#298

— k47 (CC by-nc-sa)

Mám latentní zpoždění. Aktualizace plánovaná na středu se odkládá na srpen nebo začátek září, povídky se zpožděním dva roky, na emaily odpovídám až za tři dny, na IM za týden (zahoďte už ty svoje ICQ a začněte používat něco rozumného, tedy Jabber). Stripy si dělám do zásoby a pak je postupně vypouštím do éteru (běžný náskok je 10 kousků). Třeba teď je tady číslo 669.119 (zase o vysněných/nenáviděných profesích), ale dneska jsem udělal strip číslo 131. Ale všechny je sem nevyklopím, pak by nebylo co zveřejňovat.

Rychle dál k dalšímu tématu: poezie. Poslední báseň (-nička) jsem na stránky žvejkačkou přilepil byl Ztichlej svět někdy v červnu tohoto roku a to je málo. Z toho důvodu se právě teď snažím kompenzovat zdejší nedostatek veršů kouskem, který se jmenuje Nespánek. Je to poe stará dva roky (!!!), ale překvapivě to pasuje na moje současné biorytmy. Jsou to tři čtyřverší o absenci a neschopnosti spánku. Toť vše.

MMCH: Po několika měsících jsem napsal nový úvodník s podivným a zcela zcestným jménem Nám vládne král, má jméno Heroin (tahle písnička od Progres 2 se mi vážně líbí).

píše k47, ascii@k47.cz