k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

#294

— k47 (CC by-nc-sa)

Dlouho jsem tu nebyl, ale mám své důvody. Dobře, nemám vůbec žádnou omluvu pro mojí šestidenní absenci.

I když se dá mému stavu v poslední době stěží říkat život, přece jen jsem něco udělal. Tak třeba strip (ale to je už víceméně běžné a nikoho to moc nerozdráždí). Dneska má kódové označení 660.115 a je v podstatě o ničem.

Pak je tu samozřejmě další lekce drünkspeaku. Tentokrát česky (to proto aby se uplatnili a jazykoví antitalenti a taky nemám důvěru ve svojí znalost angličtiny).

Přemýšlel jsem co dál a napadlo mě: napiš povídku! A taky jsem jí napsal. Sice to bylo trochu jinak, ale na podrobnostech nesejde. Každopádně jsem napsal něco jako třetí díl Arytmie, který nese jméno Velkej flám. Nese se v duchu Příběhu cyklistova a už zmíněné Arytmie, tedy naprostá šílenost, kde se dějí neskutečné věci s naprostou samozřejmostí. Velkej flám je příběh bezejmenného zoufalce (jehož popisy dokonale sedí na mě (^_~)), který se potlouká v neurčité meta-realitě, prochází různá místa, dostane se do města, které se stává totalitní Zónou, kde není témě nic dovoleno, zabíjí desítky lidí bez mrknutí oka, stává se psancem, dostane se do Japonska, kde nesmyslné zabíjení pokračuje, ale pak uvidí konec a všechno jde do hajzlu. Tohle je ve Velkým flámu, tohle a tisíce dalších prkotinek a drobností umíchaných do kaleidoskopického guláše. Sice není úplně fajn, takhle se chlubit, ale na SASPI mi to jeden nešťastník ohodnotil slovy: No, četl jsem Tvou povídku na jeden zátah a teď nevím, jak vyjádřit své pocity! Asi budu souhlasit s amazonit, protože jaksi nemám slov, která by popsala mé myšlenkové pochody, které probíhaly v mé hlavě, když jsem Tvé dílo pročítal. Hele, už vím, bylo to úchvatně dekadentní se spoustou krve a popisem všech záporných lidských vlastností! Nejsme také jen zvířata, ačkoli se nacházíme na samém vrcholku potravinového řetězce (nejedná se o žádné hypermarkety a supermarkety)? :-D. Tomu by se dalo říkat pozitivní hodnocení, že?! K Velkýmu flámu jenom dodám, že ref ref říká, že inspirací byla hlavně manga (LH a SC), řecká mytologie a teorie chaosu. A to je všechno, dobrou noc (pokud je den, tak si dejte šlofíka).

A ještě něco: kdokoli z vás přeložte Death note volume 4 až 12!!! Tohle se nedá vydržet! Uááágh!!

píše k47, ascii@k47.cz