k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

#260

— k47 (CC by-nc-sa)

Wow! Zase jsem si šel po dlouhý době zaběhat a opět jsem objevil tu relaxační magii. No nic.

Jeden dobrý kamarád (Tak říkým lidem, které jsem nikdy neviděl. Naproti tomu opravdové přátele označuji jako bastardy, pijavice a příživníky. Hlavně, že si rozumíme.) mi dal několik rad ohledně K47čky. Dlouho jsem se nad nimi zamýšlel a napadlo mě, že bych to tu mohl zase trochu předělat. Poslední velký face-lift se konal asi před rokem a půl, takže by se nad tím dalo uvažovat. Chtěl bych všechno pohánět php a umožnit lepší odezvu a možnost reakcí na jednotlivé kousky špíny. Vzhled by měl zůstat víceméně stejný, jen s lehkými změnami. Ale to všechno je ve stádiu úvah a plánů. Zatím jsem nenapsal ani kousek nového kódu, takže řekněme za půl roku by to mohlo být.

Zase jsem se dostal do procesu psaní povídek. Na dlouho jsem vysadil, ale zase jsem zpátky. Pracuju na Světlu v zádech (dokončuji druhý díl a začínám třetí), ale to se nějak trhá, docházejí nápady. Znenadání mi něco spadlo na hlavu a vrhnul jsemm se (nečekaně) na lehce sci-fi povídku. Zatím nemá jméno, ale prozatím jí říkám 1301/2077. Proč? Odpověď na tuto otázku je součástí 1301/2077. Každopádně příště už zveřejním první díl Světla v zádech nazvaný Deset minut spánku. Ještě to chce nějaké ty korekce a tak. Takže se těšte.

Taky menu nalevo prošlo maličkou změnou. Skoro to nestojí za řeč, ale co…

Hm chybí tomu stripy, že? A protože by mohl Karel Vandas zuřit, dám sem hned dva: 669.81669.82, které otevírají další dekádu.

A pak jsem napsal zcela nový úvodník Šílenství na prodej II. Jménem navazuje na jeden historický úvodník (rok a půl zpátky). Píšu v něm samé kontroverzní prohlášení a utahuju si z obézních lidí. Čtěte a kamenujte mě. Budu rád za jakoukoli reakci.

píše k47, ascii@k47.cz