k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

#226

— k47 (CC by-nc-sa)

Dlouho jsem na stránky sral, ale vracím se. Zítra mi začíná škola (ČVUT/FEL/STM) a tak se zase musím přeřídit na brzké ranní vstávání a podobný gizma.

Dnešní aktualizace se poveze v duchu pošleme nám víc stripů. Jednak tu mám do druga K. Vandase další přeloženiny a to: 669e31 až 669e40. Překlad je proveden výborně a o zábavu je postaráno. Pak zaměřte svoje glazy na další dva úplně skoro nové stripy z nulté m++g série: 669/m++g.0/15 a 669/m++g.0/16. Tím se počet stripů na K47čce zvyšuje na 142 vlastních a 150 kradených (zanedlouho tu bude další padesátka Dilbertů).

Není to málo? Není to moc? Kdo ví, ale je to každopádně začátek… Ale nicméně musím říct, že jsem začal psát absurdní román, který začíná slovy: Tenhle román vypráví o čtyřech bastardech za řetězu utržených, o čtyřech bláznech, který v ničem nevidí problém. Jedině je mohlo napadnout nechat si provést liposukci tukového obalu mozku a ještě ten večer to udělat. Ale není to lehký, naše tlupa generuje dost absurdity, teď ji musím jenom zachytávat a nějak naskládat do řádků. A to může zabrat i několik let.

píše k47, ascii@k47.cz