k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

#194

12. 6. 2006 (před 16 lety) — k47 (CC by-nc-sa)

Včera to bylo moc fajn, vyrazil jsem na kole bez mapy, ujel jsem víc než padesát kilometrů, jednou jsem se ztratil a když jsem hledal „zkratku“ dostal jsem se do míst, kde jsem nikdy nebyl, ale nakonec jsem dorazil domů (nedůležitá zpráva, ale chtěl jsem to napsat).

Jak jsem minule psal tak se taky stalo = zapomněl jsem. Zapomněl jsem na to, že jsem zprovoznil řazení dle data i v sekci komiks/stripy, což se může hodit a je díky tomu vidět, jak se to během let vyvíjelo. No nic nemáme čas se vykecávat & jedem dál.<

Weri a So-cool (shodou náhod jsou to oba Honzové) mi pořád bombardujou shout board, že chtěj" stripy s pointou a tak podobně. Proto mě napadl fantastický nápad: vyhlásím soutěž udělej si svůj vlastní strip. Pravidla jsou jednoduchý: svépomocí udělat libovolný strip s jedninou podmínkou: šířka je pevně stanovená na 669 pixelů. Uzávěrka bude, řekněme, za dost dlouhou dobu. To by mohlo stačit i když pochybuju, že se vůbec něco sejde. Jo, málem bych zapomněl: ceny budou hodnotné.

Jo když už jsme u těch stripů, jediné věci, která vhání krev do žil K47čky, tak tu mám tradičně jeden nový: 669/m++g.0/10.

A taky postupuje příprava 2. m++g série. Stvořil jsem proto-soubor ze kterého lze generovat jednotlivé stripy, ale ještě to chvíli potrvá, než se to spustí.

píše k47, ascii@k47.cz