k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

#123

26. 8. 2005 (před 17 lety) — k47 (CC by-nc-sa)

Dneska to vezmu hákem: 669. Konečně jsem se rozhoupal a na stránku vlepil další kousek stripu 669, onoho nekonečného příběhu, který může skončit každým okamžikem. (Ještě malinká poznámka k názvu: víte jaké dvojciferné číslo vyjde když vypočítáte faktorial čísla 669 a pak provádíte ciferný součet tak dlouho, až vám nakonec zůstane dvojciferné číslo? Víte jaké je to číslo? Kdo to první zjistí a pošle mi na mail správnou odpověď vyhraje hlavní cenu K47čky :).)

Uplynula dost dlouhá doba od poslední aktualizace. Co jsem to sakra jen dělal? Skoro nic. Začal jsem psát další povídku s pracovním názvem Mezičas. Aktuálně mám jen malý fragment a odhaduju to tak na desetinu finálního rozsahu, zase jsem si dal velký cíl, pořádnou flákotu, ale holt jsem takový. Mezičas je zajímavý (tedy hlavně pro mě), že se jedná o kousek z Absolutního příběhu, který jsem začal v hlavě budovat už před 5 roky (no vlastně prvopočátky a úplné kořeny jsou ještě o nějaký ten rok hlubší). Je to takový velmi smutný (happyend neexistuje) příběh, trochu lovestory založená na skutečných událostech, hojně doplněná o zhmotněné sny a dávné vyhlídky. A právě Mezičas se tohohle příběhu dotýká sice nepřímo, ale dotýká a je umístěn měkam mezi počátek a konec (Mezičas).

Vykecávat se umím fajnově, ale realizace samotné povídky bude poněkud zdlouhavá, přede jenom sesumírovat tolik materiálu to dá chvíli práci.

Zatím tu mám jen 669. Je to málo, ale musí to stačit.

píše k47, ascii@k47.cz