k47.cz

mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

#117

30. 6. 2005 (před 17 lety) — k47 (CC by-nc-sa)

A co teď? Renesance už skončila, těch čtrnáct dnů, kdy jsem na webu do noci tvrdě pracoval a pak v půl čtvrté ráno mlátil hlavou do stolu, protože už pomaličku svítalo, ptáci začali zpívat a já se ještě vůbec nevyspal, se nevrátí, je to pryč. Ptám se: A co teď?

Současné zdejší dění bych přirovnal k intermezzu, mezihře, kterou, přestože se v ní skoro nic neděje, natahuji až k hranici únosnosti. Kolikrát už tu bylo příště, někdy v budoucnu, zatím to není, bude to nebo pracuji na tom. V poslední době docela často. A co teď?

Možná by se slušelo říct, co je zač ten obrázek intermezzo. To je jeden z produktů náhlých záchvatů čehosi, čemu jiní říkají inspirace, ale já nemám odvahu to jakkoli pojmenovat. Mám toho na disku hodně (podle určitých odhadů až desítky obrázků). Často podobné kusy vypadají jako reklama nebo banery propagující k47čku (vždy je tam odkaz), často se týkají určitých událostí, které se ve zdejších virtuálních krajích udály. Intermezzo jen jako první vyplavalo na povrch. A co teď?

Znáte so-coola a jeho stránky? Já ano (né že by to byla zas taková výhra, ale o tom snad jindy). A jestli vy ne, tak byste se mohli mrknout na jeho sajtnu. Chlapec své stránky aktualizoval a svořil neuvěřitelný novinkový elaborát (zjrátka neuvěřitelný). Spojil několik článků (odstavců) a humor dohromady a stojí to za to. To jen tak naokraj. A co teď?

Opusťme So-coola a pusťme se do něčeho mnohem zábavnějšího. Psťme se do Simutrans. Zas jsem prohrál pár nocí a zase mě cosi napadlo. Tentokrát se to týká snižování nákladů. Celkem bohulibá činnost, která najde uplatnění. A co teď?

V sekci adios se něco málo urodilo. Aco teď?

Spojme svět, svažme ho řetězem aneb další výměny ikon. Tak například ze serveru VtipkyX se mi ozval člověk, zda nevyměním a to se ví, že vyměním, vždyť ten server má 10× vyšší návštěvnost & je to tudíž hlavně výhodné pro mě. Ale což, stane se i v lepších rodinách! A pak je tu perla internetu, vycházející slunce nadějí atd. zkrátka Dendrin's web. Ano taky tomu nemůžete uvěřit? Dendrin si postavil stránky. No fajn, je to jen můj bývalý spolužák & začíná, ale myslím, že Dendrin's web má budoucnost. Co si budem povídat, na počátku vypadala K47čka stejně a kam jsem to dotáh". Asi ze všeho nejvíc ně zaujal smělý projekt Strážce života, chystaná fantasy tetralogie, kterou Dendrin píše v tandemu. I když můj smysl pro fantazii vychladl jako včerejší šálek čaje, Strážce života mě zaujal. Abych zbytečně nenatahoval už beztak neúněrně dlouhé sdělení zakončím prostou formulací: Dendrinův web budu monitorovat a nespustím ze něj oči na věky věků. A co dál?

Už nic! (A jen tak mimochodem: začaly prázdniny!)

píše k47 & hosté, ascii@k47.cz