k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

Zdroj všeho zla

14. 9. 2017 — k47

Twin Peaks byla zdrojem všeho zla Judy, zrozená z inferna první jaderné exploze. V reálném světě, jak se zdá, zlo číši z kousku lesa na kraji polí.


Asi takhle: Posledních pár příspěvků tady na ASCII blogu bylo poněkud ukecaných & dneska se mi nechce psát nic dlouhého nebo důležitého. Udělám to jen bodově:

Klopstokia, a far away country Chief Exports: Goats and Nuts Chief Import: Goats and Nuts Chief Inhabitants: Goats and Nuts

nastíní, v jakém duchu se ponese následující hodina. Nikoho jistě nepřekvapí, že všechny ženy se v Klopstokii jmenují Angela. Když se cizinec zeptá proč, místní Angela odpoví: „Proč ne?“ a tak by mohla znít krátká výstižná recenze. Proč ne?

O filmu jsem se dozvěděl (nepřekvapivě) z podobně stupidního podcastu The Bugle, kde se John „showbiz“ Oliver se zmínil, že má namířeno na jeho promítání. (mmch. Johnny Showbiz je ve větších dávkách nesnesitelný, jeho hlas morality & styl komedie, kdy si myslí, že když něco zakřičí, tak to bude vtipné, začne po chvíli drásat & vedle Andy Zalztmana, který pořád jede svojí bravurní deadpan satiru, působí nepatřičně & jakoby mimo rytmus).

píše k47, ascii@k47.cz