k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

Playr

15. 10. 2017 — k47

Kdyby vás zajímalo, co se mnou v poslední době bylo, tak teď pracuji ve startupu Playr, který vyvíjí dating chatbota. Snažíme se vyřešit jeden problém: Lidé v dnešní době nemají čas nebo náladu si shánět partnerku nebo rychlovku na jednu noc. Všechno to dopisování, volání, flirtování jenom zdržuje od jediné věci na které skutečně záleží—sexu, výsledek je nejistý a celý proces má malé ROI.

Playr se automaticky připojí na všechny existující seznamky a sociální sítě a začne svádět ženy, které odpovídají vašemu profilu. Vydává se přitom za vás a dokáže odpovídat na telefonáty a vést konverzaci vaším hlasem. Jde o zcela nový obchodní model GLasS—getting laid as a service, klient platí jen pokud se skutečně dostane do postele. Musí přitom mít nainstalovanou aplikaci, která poslouchá při souloži a pokud detekuje známky neuspokojivého sexu, automaticky poskytne slevu. Zároveň hodnotí výkon klienta, ten aby se udržel v programu, musí mít konstantně vysoké hodnocení. Jeho data jsou zároveň sdílena s lokálním distributorem viagry a cialisu. Pokud je žena už zadaná, Playr účtuje surge pricing. Ceny jsou kompetitivní s nejlepšími prostitutkami a eskort dívkami.

Playr přinese dlouho potřebnou disrupci do oblasti nudné a zbytečné mezilidské komunikace, která nás odděluje od sexu. Jde o optimalizaci společenských vztahů pro frictionless svět. Je to uber pro sex. Předpokládáme, že do roku 2019 bude 20% intimních styků probíhat přes Playr.

Prvními investory jsou Bill Cosby, Harvey Weinstein, Bill O'Reilly a přední světoví výrobci sedativ.

píše k47, ascii@k47.cz