k47.cz

mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

Osmičky

18. 10. 2017 — k47

Míval jsem romantickou představu, že když/až najdou mojí na kost ohlodanou mrtvolu, nebude ji možné nijak identifikovat.

Do téhle doby se mi to celkem dařilo. Neměl jsem žádné zlomeniny, nikdy jsem nedával otisky prstů, nemyslím si, že si někdo nechal vzorky DNA po nějakém odběru krve.

Samozřejmě, že před tím musím já/můj vrah spálit mojí Celu na prach, aby Zákon nemohl získat vzorky DNA. To je pochopitelné. Pro dokonalý plán dokonalého zapomnění se to začíná komplikovat, ale pořád jde o romantickou představu.

Ta ale definitivně vzala za své dneska, když mi zubař udělal rentgen zubů kvůli osmičkám. Teď existuje přesný obraz mého chrupu & forenzní vědci při pohledu na zuby moudrosti, které rostou do všech směrů jen ne do těch, kam by měly, a spíš než lidské stoličky připomínají fasády potopeného městy R'lyeh vystavené podle pravidel neeuklidovské geometrie, poznají „Jo, to je von.“

Takže když se mě někdo rozhodne oddělat (a buďme realisté, je větší pravděpodobnost, že se to stane, než že se to nestane), tak mi, než mě zakopete do vlhké lestní hlíny, prosím vytrhejte všechny zuby. A nesmějete se těm zrůdně zkrouceným osmičkám.

píše k47 & hosté, ascii@k47.cz