k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

Na flashmob se nevyplatí přijít pozdě

15. 7. 2017 — k47

Nejsem si jistý smyslem veřejně ohlášených flashmobů. Nevím přesně jaké je v tom kouzlo, když se o tom každý zvědavec může dozvědět předem & dojít si pro trochu povytržení. Z flashmobování se pak ztrácí ten pocit bezprostřednosti, kdy se v arteriích města najednou stane něco nečekaného.

Nicméně, na netu jsem narazil na plánovaný flashmob & přesně v rozporu s tím, co jsem právě napsal, jsem se chtěl podívat, co se děje. Ale jak je z titulku jasné, přišel jsem pozdě. Na schodech z metra, když jsem se nadechl prvního mdlého světla, byl slyšet poslední dohasínající zavolání. Nestihl jsem ani konec.

Když jsem odcházel, v parku/sadech vedle PalNám z ničeho nic přistála helikoptéra. Dosedla na trávu, vyskákali z ní paramedici & za pár okamžiků zase vzlétala. To se nevidí každý den.

15.7.2017 #365

+1: Alternativní název: This mob will flash tomorrow podle tracku „This Plane Will Crash Tomorrow“ na albu Those Who Tell the Truth Shall Die, Those Who Tell the Truth Shall Live Forever od Explosions in the Sky a to ani EITS nemám příliš v lásce.

píše k47, ascii@k47.cz