k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

Jeptiška na útěku

11. 2. 2019 — k47

Run nun run! This world is not made for you
Run nun run! They're trying to catch you

Na dnešek jsem měl původně připravené něco výživnějšího, ale okolnosti tomu zabránily. Vypadá to, že moje zmutované osmičky v dutině ústní rozpoutávají revoluci. První manévry zubů zasáhly celou polovinu těla, která se teď nachází ve stavu nevysvětlitelné bolesti. Proto jistě omluvíte, když se namísto písemné ekvilibristiky nejvyššího kalibru půjdu naložit do vany plné ibuprofenu.

Vypadá to, že nadešel čas toho, čeho jsme se všichni tolik báli – musím použít červenou linku, která, jako její jmenovkyně za studené války spojující vůdce USA a Sovětského svazu, vede z Cely přímo k mému zubaři, a říct mu ať začne startovat své mučicí nástroje a dekantovat nejkvalitnější lokální anestetika na planetě, nadešel čas se zbavit několika zubů.

(Ale jako vážně: nejsem jeden z těch, kteří by se báli zubařů. Představa operace, která mi z čelisti vyjme dva páry pokřivených stoliček, nezní zas tak zle. Jedno plus je, že na cestu musím dostat velice luxusní analgetika.)


Mimochodem příznaky infarktu jsou: Bolest na hrudi✓, která vystřeluje do ruky a ramene✓, vystřeluje do čelisti✓ a trvá víc než 20 minut✓. Možná tedy nejde o finální ofenzivu chrupu a zítra se probudím mrtvý.

píše k47, ascii@k47.cz