k47.cz
mastodon twitter RSS
bandcamp explorer
««« »»»

Snový experiment

— k47

Zatím se mi nepodařilo ovlivnit vlastní sny.

Pár dnů zpátky jsem začal s experimentem formování snů. Chtěl jsem zkusit, jestli by bylo možné cíleně nahradit běžné pustiny nočního děsu něčím příjemnějším. Výsledky prvních dnů experimentu jsou negativní. Zdá se stále to samé co dřív.

Například zrovna před několika hodinami jsem si užil výjevy, jak █████ sám na sobě prováděl chirurgické zákroky špinavou sekyrou, zatímco jsme tábořili někde v lese. Detailní a grafické scény odlamování a seškrabování vlastních kostí a lebky byly v ceně. Sekyru nikdy nepoužíval k sekání, ale jen jako nůž. Kosti pukaly jako čerstvé dřevo. Nedokážu přesně popsat odpor a hrůzu, kterou jsem cítil, v momentě probuzení mi z toho bylo zle a teprve když mě začala zaplavovat realita potemnělé Cely, se mi přilepšilo. Experiment selhal.

(Byl někdy něčí sen natolik nechutný, že přinutil spáče zvracet?)

O jednu noc dřív jsem mučil teenagera za to, že házel díly střelných zbraní do rybníka. Hodiny a hodiny sadistického týrání, neúnavné, bez přestání a zcela beze smyslu. Opět nejde přesně o snový ideál po kterém toužím. Preferoval bych skoro všechno, jen ne tohle. Něco méně hrozivého a něco méně krutého.

Snový experiment pokračuje.

píše k47, ascii@k47.cz